باشگاه المپیاد طلایی ها مبتکر و اولین برگزار کننده پکیج کامل و فشرده کمپبل (که طبق معمول هر کی از مامانش قهر کرده و رفته گروه آموزشی المپیاد راه انداخته از رو ایده ی ما کپی کرده :دی) تقدیم میکند…

بعد از تجربه موفق 2 سال پیش طلایی ها تو برگزاری دوره کتاب زیست شناسی کمپبل و استقبال باورنکردنی دانش پژوهان خفن المپیاد زیستی مخصوصا سمپاد های تهران از این دوره، قصد داریم برای سال سوم هم این دوره رو به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.اگر قصد داری برای المپیاد زیست شناسی شروع کنی خوندن و یا اینکه یه سال هست داری میخونی و میخوای طوری

برنامه ریزی کنی که سال آینده یه المپیاد زیستی قوی و شاخ شده باشی، حتما این صفحه رو تا ته بخون..

کلاس های فشرده تابستانی آموزش کمپبل 97 (آموزش پیشرفته + رفع اشکال + آزمون + مشاوره)

از زمان لوئی شونزدهم تا همین مرحله دوم المپیاد زیست امسال (1397) یکی از دغدغه­ های همیشگی المپیاد زیستی ­ها اینه که رفرنس و برنامه ی مشخص برای مطالعه کردن ندارن (جانور شناسان کلا معتقدن که المپیادی ها مخصوصا گونه ی المپیاد زیستی هاش، موجودات بیچاره ای هستن :دی) .
 
احتمالا می­دونی که تعداد شرکت کننده های مصمم و جدی و قوی المپیاد زیست از بقیه رشته ها نسبتا بیشتره و این رقابت هر سال هم شدید تر میشه و بالاخره دکتر شدن و مدال زیست داشتن با تمام جذابیتش ( خیلی حال میده بهت بگن خانوم دکتر یا آقای دکتر :دی… البته برای خانوم ها یه راه ساده تر هم هست، اینکه بری با یه دکتر ازدواج کنی که بهت بگن خانوم دکتر :دی ) سختی های خودش رو هم داره که قطعا به سختی هاش می ارزه…
 
از یه طرف بچه­ هایی که تازه وارد سال دهم میشن باید در یک فرصت چند ماهه خودشونو برای چنین رقابتی آماده کنن. از طرف دیگه کسایی که سال آینده وارد سال یازدهم میشن هم دیگه مجال ریسک کردن ندارند (چون آخرین سالی هست که می­تونن المپیاد رو شرکت کنن)!!
 
این دو موضوع باعث شده که تعداد خیلی زیادی از بچه ­ها از زمان لوئی نوزدهم تا حتی این روزها در مورد نحوه صحیح برنامه ریزی و نحوه صحیح مطالعه کردن می­پرسن. چیزی که متاسفانه اکثر بچه ها توش مشکل دارن، شاید خودت هم دیده باشی یا شنیده باشی (یا اصلا شخصا تجربه کرده باشی) اینه که خیلی ها هستن که زیاد می­خونن اما نتیجه مناسب رو نمی گیرن توی امتحانا!! مشکل این موجودات (:دی) دقیقا همین درست نبودن ترتیب مطالعاتی و برنامه ریزی و درست نبودن شیوه مطالعشونه.
 
توی متنی که حدود دو سال  گذشته استاد شاه نظر عزیز برای بچه ها آماده کرد و تو کانال تلگرامش منتشر کرد، نحوه درست برنامه ریزی یک ساله رو به طور کلی توضیح داده بود. همون طوری که توی اون متن تاکید شده بود، مطالعه کامل کتاب زیست شناسی کمپل اولین قدم در آماده شدن برای المپیاد زیست شناسیه و نه تنها از زمان لوئی شونزدهم تا الان، بلکه از ازل تا ابد هم همینطور میمونه (:دی)…
 
جالب اینجاست که حتی میشه گفت آخرین قدم هم هست!! اصلا آقا اینقدر این جناب کمپبل خفنه که میگن تو حادثه یازده سپتامبر هم دست داشته (البته در حد فرضیه هستش.. :دی)
 
اگر آزمونهای مرحله اول و دوم این چند سال اخیر رو دیده باشی یا از کسایی که این آزمونها رو امتحان دادن بپرسی، قطعا متوجه میشی که قسمت بسیار زیادی از سوالا در حوزه مباحث مورد بحث تو کتاب زیست شناسی کمپبل هست.
پس بدون شک میشه گفت تسلط هر چه کاملتر و بیشتر روی این کتاب از مهمترین قدمایی هست که همه ی مومنین و مومنات و المپیاد زیستی­ هایی که برا سال آینده برنامه ریزی می­کنن باید بردارن و بهترین زمان برای این کار هم تا قبل از تموم شدن تابستون هست.

خب حالا با این توصیفات چه باید کرد؟!


این روزا خیلی از شما ها برای مطالعه قدرتمند و برنامه ­ریزی شده از ما کمک میخواین. جالب اینه که با این که هنوز حتی تابستون هم شروع نشده، این همه پیگیرین (نهه..باریکلا… نههههه … باریکلا)!!!! این نشون میده احتمالا سال آینده رقابت سنگینی وجود داره بین خانوم دکترا و آقا دکترای آینده… :دی
بعد از چندین ساعت بحث و گفت و گوی سه تن از علمای المپیادی، یعنی استاد رضا شاه نظر، استاد محمد الهی و استاد پوریا قجری به این نتیجه رسیدیم که برای دوستانی که میخوان المپیاد رو شروع کنن یا یک سال هست که دارن میخونن و میخوان برای المپیاد امسال آماده بشن و دوست دارن مهم ترین قدم رو با قدرت بردارن، یه برنامه منظم و موثر چند جانبه بریزیم که تا قبل از تموم شدن تابستون، تسلط کامل روی کل کتاب کمپبل رو به دست بیارن!

قراره چیکار کنیم؟!

یه برنامه ی جامع و منظم تهیه شده که طبق اون هر هفته فصل های مشخصی از کمپبل پوشش داده میشه. کار هر هفته اینطوریه که اول تو میشینی مباحثی که برای اون هفته مشخص کردیم رو میخونی و تو انتهای اون هفته یک آزمون از اون مباحث ازت میگیریم تا از کیفیت مطالعه ی اون هفته ی خودت مطلع شی و ما هم با دونستن نتیجه اون بهت کمک کنیم که در هفته ­های آینده هر چی بهتر و موثرتر درس بخونی.
اما این همه ی موضوع نیست!! در واقع ما تو هر هفته 4 جلسه کلاس آموزشی و رفع اشکال هم برای اون فصل ها ترتیب دادیم که توی اون اساتید علاوه بر تدریس تخصصی مباحث اون هفته، به مشکلات و سوال هایی که در حین مطالعه برات ایجاد میشه پاسخ می­دن و بهت برای آمادگی بهتر تو امتحانا کمک می­کنن. خلاصه تو این جلسات تمامی نکته های مهم المپیادیش رو بهت میگن که مطمئن باشیم کمپبل خوندنت نه تنها تو رو از دروس تخصصی دور نمی کنه بلکه باعث تقویتش هم میشه.

از کجا بفهمم دارم پیشرفت میکنم و سطحم الان کجاس؟!

همون طور که گفتیم هر هفته از فصل هایی که خوندی و بهت تدریس شده امتحان داری! این امتحان به این صورته که تو میشینی بخش مورد نظر رو میخونی وبعد بهت در سطح بالاتر از کتاب تدریس میشه و دو روز بعد میای یه امتحان میدی از همون مباحث که در سطح مرحله 1 و شاید مرحله 2 هستش به صورت تستی، تشریحی، صحیح-غلط و …!
بعد از امتحان با استاد بعدی کلاس داری که یه مروری روی مباحث برات داره و اشکالاتت رو از امتحان و یا مطالعات رو برطرف می کنه و بعدشم تدریس تخصصی و…

 

تازه کلاس ها در دو سطح استارتر (مبتدی) و ادونس (پیشرفته) میشه.. و از نظر کارایی کلاس و پیشرفت شما همین بس که بچه های فرزانگان و حلی تهران که سال پیش اومدن این دوره کمپبل رو شرکت کردن تو طلایی ها، توی سال تحصیلی تو مدرسه شون یه سرو گردن از بقیه خفن تر بودن و جلو تر افتادن..
خیلی از طلا ها ی المپیاد هم مثل طلا1 یا طلا2 امسال تو همین دوره کمپبل بودن و درس خوندن.

مديريت و برنامه ریزی و اساتید

این هم از اساتید دوره کمپبل سال 1397 :

محمد الهى

نقره كشورى المپياد زيست شناسى (1392)
مدرس المپياد زيست در مدارس حلى تهران و بهترين مدارس شهرستان
مدیر آموزشی دوره حل مساله پیشرفته 95
مدیر گروه آموزشی کاج طلایی
دانشجوى پزشكى دانشگاه شهيد بهشتى

شهریار فغانی


طلا یک المپیاد کشوری المپیاد زیست شناسی (1390)

نقره یک المپیاد جهانی زیست شناسی (2012)

مدرس المپياد زيست در مدارس حلى تهران و بهترين مدارس شهرستان
دانشجوى پزشكى و ریاضی دانشگاه تهران

رضا شاه نظر


دانشجوی سال هفتم پزشکی دانشگاه تهران
مدرس پذیرفته شده از سوی هسته مرکزی گزینش آموزش و پرورش
مدال طلای کشوری المپیاد زیست شناسی
عضو کمیته طراحان المپیاد زیست شناسی در باشگاه دانش پژوهان جوان در سال های 88 و 89
مسئول دوره تابستان المپیاد زیست شناسی در سال 90
مدرس باشگاه دانش پژوهان جوان در دوره های تابستان و تیم ملی در سال های 88 تا 91
مسئول دپارتمان المپیاد زیست شناسی دبیرستان علامه حلی 1 تهران از 91 تا 93
نویسنده و ویراستار کتب مختلف المپیاد زیست شناسی
و …

 

برنامه ی این 8 هفته

تکامل، زمینه های زیستی، سوالات زیستی(فصل1)
شیمی حیات(فصل2)
آب و حیات(فصل3)
کربن و گوناگونی مولکولی حیات(فصل4)
ساختار و عملکرد مولکول های زیستی(فصل5)
سفری به سلول(فصل6)
مقدمه ای بر اکولوژی(فصل52)

مقدمه ای بر متابولیسم(فصل8)
تنفس سلولی و تخمیر(فصل9)
فتوسنتز(فصل10)
ارتباطات سلولی(فصل11)
چرخه سلولی(فصل12)
میوز و چرخه های جنسی حیات(فصل13)

ساختار و عملکرد غشا(فصل7)
از ژن تا پروتیین(فصل17)
تنظیم بیان(فصل18)
ویروس ها(فصل19)
ابزار های DNA و بیوتکنولوژی(فصل20)
ژنوم ها و تکامل آنها(فصل21)

مندل و ایده ژن(فصل14)
اساس کروموزومی وراثت(فصل15)
اساس مولکولی وراثت(فصل16)
اصلاح نسل ها نگاه داروینی به حیات(فصل22)
تکامل جمعیت ها(فصل23)
خاستگاه گونه ها(فصل24)
اکولوژی جمعیت(فصل53)

ساختار، رشد و نمو گیاهان(فصل35)
کسب منابع و انتقال در گیاهان آوندی(فصل36)
خاک و تغذیه گیاه(فصل37)
تولید مثل در نهاندانگان و بیوتکنولوژی(فصل38)
پاسخ گیاهان به علامت های درونی و بیرونی(فصل39)
تنوع گیاهی1: چگونگی سکونت گیاهان در خشکی(فصل 29)
تنوع گیاهی2: تکامل گیاهان دانه دار(فصل 30)

تاریخ حیات در کره زمین(فصل25)
تبارزایی و درخت حیات(فصل26)
باکتری ها و آرکئا ها(فصل27)
آغازیان(فصل28)
قارچ ها(فصل31)
مقدمه ای بر تنوع جانوری(فصل32)
مقدمه ای بر بی مهرگان(فصل33)
مهره داران(فصل34)

اصول پایه ای تنظیم و عملکرد جانوران(فصل40)
تغذیه جانوران(فصل41)
گردش خون و مبادله گاز(فصل42)
سیستم ایمنی(فصل43)
تنظیم اسمزی و دفع(فصل44)
هورمون ها و دستگاه درون ریز(فصل45)

تولید مثل جانوری(فصل46)
اصول پایه ای شکل و عملکرد(فصل47)
دستگاه عصبی(فصل48)
مکانیسم های حسی و حرکتی(فصل49)
اکولوژی جامعه(فصل54)
اکولوژی اکوسیستم و بازسازی(فصل55)
اکولوژی حفاظتی و تغییرات جهانی(فصل56)

یه نکته خیلی مهم!

آخر تابستون یه امتحان جامع داریم از کل چیزایی که خوندی که شامل کل کمپبل(!)، جزوات رضا شاه نظر(!)، و جزوه ها و سوالایی که سر کلاس اساتید طرح میشه! اصل کار ما و تو در این امتحان مشخص میشه!!! 

 

در ضمن قبل از شروع  کلاس ها هم امسال یه آزمون تعیین سطح برگزار میشه که هر کسی تو سطح کلاس مناسب خودش بشینه که بازدهی بهتر باشه.. و این کا رو فقط طلایی ها انجام میده چون مخاطباش از همه جا بیشتره و کیفیت برگزاری کلاس براش اولین اولویته..

خب.. ديگه وقت ثبت نامه.. توضيحات، هزينه ها، تخفيف ها، نحوه پذيرش و … رو اين زير ببين…

* مهلت ثبت نام :

تا 7 تیر 97 وقت دارى ثبت نام كنى، فقط صندلى ها شماره داره و هرچى زود تر ثبت نام كنى جاى بهترى از كلاس ميشينى. اگه مشكل مالي وجود داره زنگ بزن دفتر طلايى ها حل ميكنيم برات..

* کنسلی ثبت نام:

بعد از ثبت نام، نمي تونى ثبت نامت رو كنسل كنى.

* کلاس ها و ظرفيت:

حد نصاب کلاس 5 نفر و ظرفیت کلاس هم محدود هست که خیلی سریع پر میشه … حواست رو جمع کن جا نمونی!!

مکان كلاس ها :
بسته به تعداد دانش آموزان و کلاس ها مشخص میشه ( یا تو دانشگاه تهران، یا تو دفتر طلایی ها)

زمان کلاس ها:
روز های یکشنبه و سه شنبه ماه های تیر و مرداد و شهریور 1397 از ساعت 16:00 الی 19:15 و در روز آزمون (سه شنبه) از ساعت 15:30 الی 20:15

 

 

واسه اطلاعات دقیقتر و سایر اخبار هم حتما تو کانال تلگرام طلایی ها عضو باش
https://t.me/joinchat/AAAAADvyRx-fRqxFtwo1HQ

خیلی ساده ، فقط یک مرحله داره:

وقت جلسه ی مشاوره و ثبت نام برات هماهنگ میشه و تشریف میاری دفتر مرکزی طلایی ها برای انجام بقیه کارای ثبت نام…

حالا اگر این دوره رو شرکت کنم و کل کمپبل رو هم با برنامه بخونم و هر هفته امتحان بدم و رفع اشکال کنم و مباحث مفید تخصصی مربوطه هم هر هفته بهم تدریس بشه چه فایده ای برام دارههه؟!

 

شوخی می کنی؟؟؟ آخه این سوال کردن داره؟؟؟ اگه چنین اتفاقی بیفته یعنی اینکه تو هنوز تابستون تموم نشده آماده ­ای که امتحان مرحله اول رو شرکت کنی و قبول شی! بله، دقیقا همین طوره!!! و این بهترین اتفاقیه که می­تونه برای یه المپیاد زیستی بیفته. چون بقیه زمانش رو تا امتحان اصلی میتونه با خیال راحت بذاره روی سوال حل کردن و تکمیل مطالعات تخصصی که ایشالا توی امتحانای مرحله 1 و 2 درصد خیلی بالایی کسب کنه و ایشالا طلای سال بعد رو مال خودش کنه.

و باز هم اشاره میکنم نمونه ی بارزش بچه های سال پیش که از مدارس فرزانگان و حلی تهران تو این دوره ی طلایی ها شرکت کردن و تو رقابت سخت و نفس گیر مدرسشون تو سال تحصیلی یه سر و گردن از بقیه خفن تر شدن…

و من الله توفیق…

سوالی چیزی داشتید حتما حتما بپرس از ما!

شماره دفتر طلايى ها:

476249
88996762
88964281
88964170
88960711
88960547

021 رو يادت نره قبلش بگيرى اگه با موبايلى يا خارج تهرانى…