"طلايى ها" نامه

اینجا می خوام طلایی ها رو بهت معرفی کنم و مرام همه ی آدم هایی که تو طلایی ها کار می کنن و درس می خونن رو برات توضیح بدم !
طلایی ها یه جمع از المپیادی های قدیمیه که اول تک تک مشغول تدریس المپیاد بودن و با این موضوع مواجه شدن که المپیاد حرفه ای تقریبا فقط تو انحصار یک سری مدرسه ی خیلی خیلی خاصه و بقیه از این جامعه ی حرفه ای دور موندن!
با اسم های مختلفی مثل باشگاه المپیاد همکلاسی و … یه کارهایی در این زمینه کردن و بعد از اینکه تجربه شون در این زمینه به حد کافی رسید تصمیم گرفتن این فضا رو با بهترین کیفیت ممکنش برای همه ی بچه ها از کل کشور فراهم کنن و اسمشو گذاشتن باشگاه المپیاد طلایی ها و از سال ۹۴ هم یه شرکتی به اسم اندیشه طلایی های پیشرو ثبت کردن براى توسعه ى فعاليت هاشون و باشگاه المپیاد طلایی هارو زیر مجموعه ی این شرکت کردن که شماره ثبت این شرکت 36147 هست. سابقه ی این آدما هم مشخصه و می تونی تو ادامه ی این متن و بخش اساتید بخونی !
طلایی ها اساسن واسه ی این به وجود اومده که همه ی آدمها ی با استعداد بتونن آماده بشن برای این مسابقه ها (المپیاد جهانی) و پرچم كشور عزيزمون رو بالا ببرن..
معمولن آدمهای بزرگ و مطرح المپیاد چون تو تهران میرن دانشگاه و بعدن توی تهران مشغول به کار میشن و چون تعدادشون خیلی کمه ! در دسترس هر کسی نیستن که بتونن تجربیات و علمشون رو در اختیار اونا بذارن و کمکشون کنن که آماده بشن برای این مسابقه ها !
ولی خب بچه های با استعداد لزومن توی تهران و مدارسی که کلی هزینه ی المپیاد می کنن و وقت این معلم های خوب و با تجربه رو می خرن نیستن !
همه ی بچه های با استعداد لزومن اونقدری پولدار نیستن که بتونن از پس هزینه های سرسام آور معلم هاى خصوصى برای المپیاد بر بیان ! اینه که ممکنه نتونن خوب خودشونو آماده کنن و توی این مسابقه ها موفق نشن !
طلایی ها یک سری از همین المپیادی ها بودن که خودشون مدال های کشوری و جهانی داشتن و داشتن تک تک اینور و اونور درس می دادن و تا جایی که می تونستن تجربیاتشون رو در اختیار بچه های نسل جدید می ذاشتن که اونا هم بتونن موفق شن.. وقتی از نزدیک با این موضوع مواجه شدن تصمیم گرفتن یه جایی رو درست کنن که همه ی خوب های المپیاد توش جمع شده باشن و همه ی بچه ها از همه جای کشور بتونن با هزینه ی خیلی کم به صورت بهینه از این معلم ها بهره مند شن و همه شون جمع شن دور هم با هم آشنا شن و توی یه شرایط مساوی با هم رقابت سالم کنن و خودشون رو آماده کنن برای این مسابقه ها…
چند سالی بود که بچه های شهرستانی خیلی کم میشد که برن توی دوره ۴۰ نفر المپیاد ! مثلن پارسال (سال 93) فقط سه نفر از مدال آورای المپیاد ریاضی شهرستانی بودن که اونا هم از بچه های طلایی ها بودن ! امسال ولی ۱۴ نفر از شهرستان تونستن توی دوره ۴۰ نفر ریاضی راه پیدا کنن که خب جمعیت خوبیشون هم باز بچه های طلایی ها بودن!
خلاصه که چه بچه ها و چه کادر طلایی ها وظیفه ی خودشون باید بدونن که هر چی تجربه و علم دارن در اختیار بقیه بذارن و باید این سیستم اینقدر ارزون و در دسترس باشه که هر کسی که دلش می خواد بتونه به ما بپیونده و از این امکانات استفاده کنه!
اینا رو برای این بهت گفتم که توهم از این به بعد به ما کمک کنی تا همه با این مسابقه ها آشنا بشن و اگر دوست دارن امکاناتش براحتی براشون فراهم بشه تا شاید بتونن نماینده ی ایران توی جهان بشن و موجبات شادی من و تو و خیلی های دیگه رو فراهم کنن.

چرا بايد برم طلايى ها؟!

در مدح اساتید باشگاه المپیاد طلایی ها همین بس که تو اين چند سال اخير 90 درصد مدال آوراى المپياد كشورى و جهاني از شاگردای همین استادا بودن.. فی المثل برای خوندن المپیاد کتاب هایی هست که همه ی ما اول و آخر باید بخونیمشون و همه جا از این کتاب ها تدریس میکنن، در حالی که خود نویسنده های کتاب و استادای خفن مدارس برتر تهران تو المپیاد، تو باشگاه المپیاد طلایی ها درس میدن و این قضیه تو تمامی رشته ها هم قابل مشاهدست… در ثانی تا حالا تو هیچ مدرسه یا موسسه ای همه ی این استادا یه جا جمع نشدن ولى همه اين استادا جمع شدن تو باشگاه المپياد طلايى ها كه بتونن بهترين كلاس هاى المپياد ايران رو برگزار كنن.

ميدونى كه تو مرحله ی آخر المپياد كشورى كلاس ها به صورت مختلط برگزار ميشه… و بچه ها بايد بتونن قبل از اين دوره ى سرنوشت ساز زندگيشون تو يه محيط امن و بی حاشیه، اين كلاس هارو تجربه تجربه كنن..
محل برگزاری کلاس های باشگاه المپیاد طلایی ها همیشه تو دانشگاه های معتبر تهران ( دانشگاه تهران ، شهید بهشتی ، شریف و … ) بوده كه علاوه بر اينكه ميشه توش كلاس مختلط برگزار كرد، محیط امن و بی سر و صدای دانشگاه تو تموم این سالها محیط مناسبی رو واسه کلاسهای باشگاه طلايى ها فراهم کرده و حراست محترم دانشگاه همیشه مارو در این امر مهم آموزشی کشور یاری کرده..

همونطور كه همه ميدونن و از اسم دبيرا معلومه، سطح علمى و آموزشى باشگاه المپياد طلايى ها با اختلاف با همه جا فرق داره، و اين اختلاف فاحش رو ميشه از مقايسه دبير ها و نتايج باشگاه المپياد طلايى ها با بقيه فهميد.
باشگاه المپياد طلايى ها اولين موسسه خصوصى اى بود كه از 1391 شروع به برگزارى دوره هاى كشورى المپياد كرد.. و تمام موسسات خصوصی از سال های بعد شروع به برگزاری این دوره ها کردن و تقریبا همه شون کم فروغ شدن و … :دی

مبتکر اصلی این دوره ها باشگاه المپیاد طلایی ها بوده..  تازه قبل اون هم همين تيم تو مدارس مختلف كار ميكردن و از بهترين اساتيد المپياد كشور بودن كه تقريبن همتون ميشناسينشون.. از سال 1389 هم به اسم باشگاه المپياد هم كلاسى تو چند تا مدرسه سيستم المپياد راه اندازى كردن..
درضمن بيشترين تجربه و کیفیت و تعداد برگزارى دوره هاى كشورى رو داشتيم و تو اين 21 دوره كه برگزار كرديم كلى تجربه خوب كسب كرديم كه ديگه بچه ها با خيال راحت بيان و درس بخونن ونگران هيچى نباشن 🙂

نه اینکه تازه از مامانمون قهر کنیم و بیایم گروه آموزشی المپیاد تاسیس کنیم.. بدون دفتر و مجوز و تشکیلات و … که بعدش هم به حد نصاب نرسیم :دی 

خیلی دقت کن که هر سال گروه های آموزش المپیاد جدیدی شروع به کار میکنن و با دروغ ها و بلوف های الکی بچه هارو گول میزنن و همیشه هم شاهد این بودیم که دوره هاشون به حد نصاب نرسیده و تشکیل نشده و امسال هم متاسفانه تو تابستون عده ای از بچه های همین دوره ها بعد از شنیدن خبر کنسلی نتونستن تو دوره ی طلایی ها شرکت کنن چون مهلت ثبت نام تموم شده بود..

بين انگشت شمار مراكز آموزش آزاد المپياد ایران ( که تا حالا بوجود اومده و از بین رفته یا کم فروغه و یا کار میکنه) طلايى ها هميشه بهترين نتايج رو از دوره هاش گرفته و اين نتايج با بقيه قابل مقايسه نيست..
سال اول فعاليت تونستيم تو المپياد سال 92 ، 8 تا مدال بگيريم و اون موقع اصلن كسى نبود كه دوره برگزار كنه كه بخواد نتيجه اى داشته باشه :دى
سال دوم فعاليت تو المپياد سال 93، 17 تا مدال آوردن بچه ها كه 7 تا طلا بود، 4 تا نقره و 6 تا برنز، كه اون سال هم دوره هاى مشابه همه كنسل شدن و تنها دوره اى هم كه موازى با باشكاه المپياد طلايى ها كلاس برگزار كرد تو نوروز، هيچ نتيجه اي از دوره اش اعلام نكردو بعد از مدت ها اعداد بدون سندی رو همینطوری الکی اعلام کرد :دی

نتيجه سال سوم فعاليت هم كه ميبينيد قبولي 29 نفر تو مرحله دو و 29 مدال کشوری المپیاده که اسامیشون رو با افتخار تو تالار افتخاراتمون زدیم و خب هنوز از دو دوره ى مشابه كه برگزار شده نتيجه و اسمى بيرون نيومده و فقط یک سری عدد اعلام شده 🙂 (شايد هم داشتن ولي نميذارن كه ريا نشه :دى)

و اما سال چهارم دوره ها منجر شد به 106 قبولی مرحله دوم که مدال میگیرن و اسامیشون تو تالار افتخارات طلایی ها به صورت یه فایل PDF گذاشته شده.. 106 تا خیییلیییییه… :دی

كلا فلسفه ى برگزارى دوره تو سطح كشورى، اينه كه هزينه هاى چند ده ميليونى معلم هاى خصوصى رو سر شكن كنه و حدودن يك دهم بكنه..
حالا جالبه همه به ما ميگن شما دوره هاتون گرونه ولى با يه مقايسه ساده بين ساعات مفيد كلاساى ما با بقيه و سطح كلاس ها و كيفيت خدمات  ما با بقيه و حتى اسم دبيرامون با بقيه، ميشه راحت فهميد كه همه ى اين ها چندين برابر جاهاى ديگست، و نتايج هم اين قضيه رو نشون ميده كاملن.. حالا قيمت دوره هاى ما كمتر از دو برابر دوره هاى ديگست..
يه بار نشستيم با بچه ها حساب كرديم كه اگه ما با اين سطح خدمات آموزشى بخوايم به روش بقيه قيمت گذارى كنيم، بايد حدود چند ده ميليون بابت هر دوره بگيريم :دى

خلاصه اینکه درسته که 40 میلیون از 200 میلیون کمتره.. ولی کسی که بنز رو میفروشه 200 میلیون قیمتش خیلی کم و منصفانست ولی کسی که پراید رو میفروشه 40 میلیون کلاهبرداره :دی

باشگاه المپیاد طلایی ها پویاترین محیط آموزشی سطح کشور رو داره . چرا ؟!!! چون داشن آموزای مستعد بعد از اتمام دوره هاشون رها نمیشن و دوباره تو سیکل باشگاه جذب میشن . همچنین در دوره های باشگاه المپیاد طلایی ها تفریحات جذاب با متد خاصی در کنار درس و کلاس ها برای بازیابی و افزایش انرژی دانش آموزان قرار گرفته ..
اين رو ميتونيد از بچه هاى قديمى تر بپرسيد 🙂

تازه کلی هم با بچه ها دوست و رفیقیم و سر موقعش کلی باهم میگیم و میخندیم و شادیم و خوشحال.. :دی

کادر باشگاه المپیاد طلایی ها از مدیر و استاد گرفته تا کادر اجرایی همگی از المپیادی های سالهای گذشته و پیش کسوت های المپیاد های علمی هستن و به خاطر همین بهترین اشخاصی هستند که میتونن دانش آموزان المپیادی رو درک کنن و بتونن بهترین مشاوره ها رو در زمینه آموزش المپیاد بهشون بدن. 
حال اينكه مشاهده ميشه كه بعضي جاها نه تنها مديراشون مدال ندارن، بلكه خيلى از استاداشون هم مدال ندارن و همشون بد شانسى آوردن كه مدال نگرفتن :دى :)))

یا به دروغ میگن که مدال داریم :)))) و اینا میخوان برای المپیادی های مملکت نسخه بپیچن و شاعر میگه که:

کل اگر طبیب بودی / سر خود دوا نمودی

ماموریت طلایی

ایجاد فضای خلاق و ساختار شکن برای نخبه های کشور برای اینکه ایران جای بهتری برای زندگی بشه..

چشم انداز طلایی

ایران سربلند که نخبه ها و افراد سرآمدش قصد فرار از کشور رو ندارن و کلی اتفاقای خوب خوب توش می افته…

مدير عامل و موسس باشگاه المپياد طلايى ها

پوريا قجرى

رزومه كارى

مديرعامل و عضو هيئت مديره شركت انديشه طلايى هاى پيشرو (از 1394)
مدير و موسس باشگاه المپياد طلايى ها (از 1391)
مدیر و موسس باشگاه المپیاد همکلاسی ( 1390 تا 1391)
عضو هيئت مديره كارخانه ى احيا شيمى كوير (1393)
مشاور مديرعامل شركت انديشه طرهان تدبير (از 1390)
مشاور مديرعامل شركت بازرگانى صندوق بازنشستگى كشورى (از 1393)
مسئول بخش المپیاد موسسه ی مرآت (1389)
طراح سوالات آزمون های مختلف آزمايشى المپياد
(1389 تا 1391)
مدرس المپیاد در مدارس انرژی اتمی و سمپاد هاى كشور (1389 تا 1392)

رزومه علمى

طلا یک المپیاد کشوری فیزیک (1389)
برنز المپیاد کشوری نجوم
(1387)
نقره ی المپیاد جهانی فیزیک
(IPHO 2011 — Thailand)
نفر اول مسابقات آزمایشگاهی استانی فیزیک
(1388)
نفر اول مسابقات کشوری فیزیک دانان جوان (انفرادی)
(1389 — PYPT)
کاپیتان تیم ملی ایران در مسابقات جهانی فیزیک دانان جوان
(IYPT – 2011)
دانشجوى رشته برق دانشگاه صنعتى شريف

فعاليت هاى طلايى

 • مرداد ماه 1395 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``فشرده تابستانی کمپبل 95`` در تابستان 95.

  كلاس هاى کتاب کمپبل (زیست شناسی) در تیر ماه 1395.

 • تیر ماه 1395 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``فشرده تابستانی کمپبل 95`` در تابستان 95.

  كلاس هاى کتاب کمپبل (زیست شناسی) در تیر ماه 1395.

 • نوروز 1395 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``نوروز طلايى المپياد 95`` در تعطيلات نوروز.

  كلاس هاى كشورى آمادگى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • نوروز 1395 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``نوروز طلايى المپياد 95`` در تعطيلات نوروز.

  كلاس هاى كشورى استارت المپياد هاى علمى ايران.

 • بهمن 1394 - دانشگاه تهران

  و براى اولين بار در ايران...

  كلاس هاى فشرده استارت المپياد ويژه ى دانش پژوهان دوره متوسطه اول.

  برگزارى دوره ``تابستون طلايى المپياد 94 (تابستون كوتاهه 94) `` درشهريور ماه.

 • مهر 1394 تا شهريور 1395 - دانشگاه تهران

  و براى اولين بار در ايران...

  كلاس هاى فشرده استارت المپياد ويژه ى دانش پژوهان دوره متوسطه اول.

  برگزارى دوره ``تابستون طلايى المپياد 94 (تابستون كوتاهه 94) `` درشهريور ماه.

 • شهريور 1394 - دانشگاه تهران

  و براى اولين بار در ايران...

  كلاس هاى فشرده استارت المپياد ويژه ى دانش پژوهان دوره متوسطه اول.

  برگزارى دوره ``تابستون طلايى المپياد 94 (تابستون كوتاهه 94) `` درشهريور ماه.

 • شهريور 1394 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``تابستون طلايى المپياد 94 (تابستون كوتاهه 94) `` درشهريور ماه.

  كلاس هاى كشورى آموزش ايده ها و تكنيك هاى مرحله سوم المپياد هاى علمى ايران.

 • نوروز 1394 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``نوروز طلايى المپياد 94`` در تعطيلات نوروز.

  كلاس هاى كشورى آمادگى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • بهمن 1393 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``جمع بندى مرحله اول المپياد 93`` در بهمن ماه.

  كلاس هاى كشورى جمع بندى ايده ها و تكنيك هاى مرحله اول المپياد هاى علمى ايران.

 • شهريور 1393 - دانشگاه تهران

  برگزارى دوره ``تابستون طلايى المپياد 93 (تابستون كوتاهه 93) `` درشهريور ماه.

  كلاس هاى كشورى آموزش ايده ها و تكنيك هاى مرحله سوم المپياد هاى علمى ايران.

 • ارديبهشت 1393 - دانشگاه تربيت بدنى تهران

  برگزارى دوره ى دوم ``حل مساله پيشرفته ى المپياد 93`` در هفته اول ارديبهشت ماه.

  كلاس هاى كشورى آمادگى پيشرفته ى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • فروردين 1393 - دانشگاه شهيد بهشتى

  برگزارى دوره ى اول ``حل مساله پيشرفته ى المپياد 93`` در هفته آخر فروردين ماه.

  كلاس هاى كشورى آمادگى پيشرفته ى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • نوروز 1393 - دانشگاه شهيد بهشتى

  برگزارى دوره ``نوروز طلايى المپياد 93`` در تعطيلات نوروز.

  كلاس هاى كشورى آمادگى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • شهريور 1392 - دانشگاه صنعتى شريف

  برگزارى دوره دوم ``تابستون طلايى المپياد 92 (تابستون كوتاهه 92) `` درشهريور ماه.

  كلاس هاى كشورى آموزش ايده ها و تكنيك هاى مرحله سوم المپياد هاى علمى ايران.

 • تير 1392 - دانشگاه صنعتى شريف

  برگزارى دوره اول ``تابستون طلايى المپياد 92 (تابستون كوتاهه 92) `` در تير ماه.

  كلاس هاى كشورى آموزش ايده ها و تكنيك هاى مرحله سوم المپياد هاى علمى ايران.

 • ارديبهشت 1392 - دانشگاه صنعتى شريف

  برگزارى دوره ى دوم ``حل مساله پيشرفته ى المپياد 92`` در هفته اول ارديبهشت ماه.

  كلاس هاى كشورى آمادگى پيشرفته ى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • فروردين 1392 - دانشگاه شهيد بهشتى

  برگزارى دوره ى اول ``حل مساله پيشرفته ى المپياد 92`` در هفته آخر فروردين ماه.

  كلاس هاى كشورى آمادگى پيشرفته ى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

 • نوروز 1392 - دانشگاه شهيد بهشتى

  برگزارى دوره ``نوروز طلايى المپياد 92`` در تعطيلات نوروز.

  كلاس هاى كشورى آمادگى مرحله دوم المپياد هاى علمى ايران.

تاسيس در سال 1391